Časopis Regionální knihovny Karviná

Sova 13 / 2004

Úvod
Jesień w Oddziale Lit. Polskie
Ohlédnutí za provázkiádou
Jakpak se Strašálo
Jak obálka ke slovu přišla
Jak šel čas…
Nabídka Fimového Klubu
Knihovna budoucnosti….
Co si přečtu...
Večer aforismů a poezie
Pozvání přijal... V. Vydra
Dům V Aleji prezentuje...
Ve zkratce
Píšu píšu pohádku
Knihovna připravuje
Vyhledávání

  Zadej text hledání:Odkazy
Regionální knihovna Karviná
Inf. portál knihoven
Inf. portál Karvina.info
Domácí knihovnička
M. V. S.

Ohlédnutí za provázkiádou, knihovnice jen žasly!

Jako každým rokem probíhal i letos Týden knihoven a s ním byla spojena i spousta akcí. Přihlašovali jsme nové čtenáře zdarma, těm věrným jsme zase umožnili rejdit po internetu půl hodiny zdarma.


Na dětském oddělení v Karviné - Novém Městě bylo celý týden velice rušno. Děti byly vyzvány, aby na kousek papírku napsaly nebo nakreslily jakýkoliv vzkaz pro knihovnu.

A tu jsme se my, paní knihovnice, nestačily divit. Ruce jsme samou prací při navazování provázků se vzkazy už ani necítily, ale pohled na knihovnu vyzdobenou barevnými lístečky nás velice těšil. Já osobně jsem každé odpoledne pročítala nové přírůstky a hřálo mě u srdíčka. Ti nejmenší, kteří ještě neuměli psát, nakreslili třeba sluníčko usmívající se na knihy, na jiném obrázku je knihovna plná barevných knih, na dalším jede autíčko, jak jinak, plné knih a míří k nám, do knihovny. Dokonce i ježeček, který normálně nosí jen jablíčka, pospíchá plně naložen knížečkami.

Následující vzkazy uvádíme v původní verzi, bez zásahu korektora:

R ÁDA BuDu CHoDIT do KNIHONY PROTŽE R ÁDA čTu
Kliková Kristýna


PLNĚNÍ LAHVÍ plnili jsme flažku různými luštěnina
Zuzka Murycová


V knihovně se mi líbí:knihy, paní knihovnice a všechno. Je to moc hezké byt v knihovně.
Milan Tokár


Na této knihovně se mi líbí asi ta přehlednost a to že pořádáte různé soutěže. I když já se nezůčastnil žádné ( pokaždé mi do toho něco vlezlo). A hodil by se nějaký přísnější postih pro ty kteří knihy ničí.
Agustin Alonso


Líbí se mi tady že se tady můžou půjčovat všechny knížky a časopisy.
Macháček L.


Já si myslím že tato knihovna je skvělá. Není jí skoro co vytknout. Skvělé knihovnice, spousta soutěží (cen). Každý tu má své kamarády. Zažije se tu spousty legrace a dobrodružství. A zústávají hezké vzpomínky.
Kája Kuželová


Knihovna je super. Pracovnice jsou strašně hodné a milé. Knížek je tu hodně, ale jsou moc pomalé a ztaré počítače. Je tu hodně super aktivit pro děti. Mohlo by tu být víc počítačů a lepších. Ale paní knihovnice bych nechala takové jaké jsou, na nich se už zlepšit nic nedá. Jsou super.
Helča


Toto je jen malá ukázka z celkového počtu 254 vzkazů, které nám děti poslaly. Je velká škoda, že je zde nemohu prezentovat všechny, ale na to by mi nestačil snad celý časopis.

(sto)

Licence Creative Commons
Časopis Sova, jejímž autorem je Regionální knihovna Karviná, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika .
Vytvořeno na základě tohoto díla: sova.rkka.cz

Vydává Regionální knihovna Karviná. Číslo 13 vyąlo 16. 11. 2004.