Časopis Regionální knihovny Karviná


Regionální knihovna v Karviné provozuje knihařskou dílnu

Knihařská dílna, kterou provozuje Regionální knihovna v Karviné, sídlí na ulici Kosmonautů, č. p. 618 v Karviné Ráji. Toto pracoviště nabízí své služby organizacím i soukromým osobám


Nechcete se rozloučit se staršími ročníky časopisů nebo novin? Můžete si je nechat svázat do pevné vazby a ochránit je tak před brzkým zničením. Organizace mohou využít služby této knihařské dílny k vazbě svých interních dokumentů, nebo si nechat vyrobit různé lepenkové kartotéky a krabice atypických rozměrů. Studenti si mohou nechat svázat své ročníkové a závěrečné diplomové práce. Další službou je oprava a vazba starších knih, kterou využívá nejen mateřská organizace k renovaci svého stávajícího knihovního fondu, ale také mnozí zákazníci zvenku, pokud chtějí dát „nový kabát“ své oblíbené knize. A pak tu máme obrázky. Komu doma nevisí obraz? Proč si nedát paspartovat fotografie svých dětí, fotky z exotické dovolené, umělecké fotografie, nebo třeba vaši výšivku a paličkovanou krajku? A co tak nechat si udělat obrázek vámi ruč-ně nasbíraných a usušených květin? Určitě vhodný i jako dárek pro vaše blízké. Knihařská dílna se mimo toto všechno ještě zabývá výrobou lepenkových krabic a krabiček různých velikostí a tvarů. Až budete zase přemýšlet, jak zkrášlit svůj příbytek nebo budete potřebovat něco svázat, anebo setřídit, pak nezapomeňte, že knihařská dílna je tu pro vás a těší se na vaši návštěvu. Provozní doba je pondělí, středa od 10,00 - 12,00, 13,00 - 17,00 a úterý, čtvrtek od 8,00 - 12,00, 13,00 - 15,00 Další informace Vám poskytne pracovnice knihařské dílny na telefonním čísle 596 311 267 nebo e-mailu kniharstvi@rkka.cz.
(deu)

Jméno:

Email:

Nadpis:

Text:


Jedna plus dvě =
<< zadejte číslo
Licence Creative Commons
Časopis Sova, jejímž autorem je Regionální knihovna Karviná, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika .
Vytvořeno na základě tohoto díla: sova.rkka.cz

Vydává Regionální knihovna Karviná. Číslo 64 vyąlo 03. 07. 2017.