Časopis Regionální knihovny Karviná


Výtvarné dílny pro dospělé na Informačním oddělení

Letošní rok jsme na Informačním oddělení připravili novinku v podobě výtvarných dílen pro dospělé. Dílny jsou určeny pro všechny tvořivé dospěláky a budou se každý měsíc opakovat.


Budeme se věnovat vždy jiné umělecké činnosti, která rozvíjí zručnost i fantazii. Účastníci si mohou vyrobit různé dekorační předměty, ozdoby i šperky – budeme objevovat také kouzelný svět rukodělné techniky.
17. 5. 2017 již proběhlo první tvoření v zasedací místnosti Regionální knihovny Karviná Mizerov. Všichni účastníci si přišli vyrobit soví brož či závěsnou dekoraci se sovou. Výtvarnou dílnu vedla paní Erika Ráková, která se s nadšením věnuje „tvoření“ a její práci můžete shlédnout také v je jím kreativním obchůdku Magnolie (Kpt. Jaroše 2223, Karviná-Mizerov). Lektorka poskytla veškerý materiál na výrobu sovičky naší knihovně sponzorským darem a výsledkem bylo nadšení účastníků a krásné výrobky.
15. 6. 2017 proběhla další výtvarná dílna. Tentokrát vyráběly příchozí dámy dárkovou krabičku, na níž nám paní Ráková opět poskytla veškerý materiál. Výroba byla časově náročná, a proto bylo nutno se sejít ještě 22.6.2017 a práci dokončit.
Více informací o připravovaných akcích o letních prázdninách naleznete na našich webových stránkách www. rkka.cz. A od září se opět budeme těšit na výtvarné dílny pro dospělé.
(siu)

Jméno:

Email:

Nadpis:

Text:


Jedna plus dvě =
<< zadejte číslo
Licence Creative Commons
Časopis Sova, jejímž autorem je Regionální knihovna Karviná, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika .
Vytvořeno na základě tohoto díla: sova.rkka.cz

Vydává Regionální knihovna Karviná. Číslo 64 vyąlo 03. 07. 2017.