Časopis Regionální knihovny Karviná


Akce SHU leden – březen

Dvě zajímavé akce připravuje Středisko hudby a umění RKK na 1. čtvrtletí roku 2018


V březnu proběhne tradiční výstava prací žáků karvinského gymnázia. Tyto výstavy se u nás konají každoročně již řadu let a jsou hojně navštěvovány jednak studenty Gymnázia Karviná, ale také širokou veřejností. Výstavy připravují žáci této školy pod vedením své profesorky Miloslavy Řehůřkové a mají vždy vysokou uměleckou úroveň. Vernisáž výstavy, která je spojená s kulturním programem připraveným právě žáky gymnázia, se koná na SHU ve středu 7. března 2018.

Měsíc březen je také spojen s oslavami svátků jara, velikonocemi. K této příležitosti naše středisko připravuje velikonoční koncert. Na něm se představí komorní soubor „Ad libitum“, který hraje ve složení Martina Juríková (soprán), Alena Herodesová(viola), Roman Herodes (housle) a Lukáš Michel (klavír). Posluchači se můžou těšit na řadu známých i méně známých melodií, které tento soubor představí. Slovem bude provázet Kateřina Michlová. Koncert se koná v pondělí 26. března 2018 v Literárním salonu Regionální knihovny Karviná-Mizerov.
(zen)

Licence Creative Commons
Časopis Sova, jejímž autorem je Regionální knihovna Karviná, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika .
Vytvořeno na základě tohoto díla: sova.rkka.cz

Vydává Regionální knihovna Karviná. Číslo 66 vyąlo 10. 01. 2018.